Duurzaam bedrijfsgebouw met kantoor

Een nieuw bedrijfsgebouw met kantoor voor het familiebedrijf Muller Beltex, leverancier van componenten èn kennis aan de procesindustrie, wereldwijd.

Dit nieuwe bedrijfsgebouw van circa 6000 m2 staat direct aan de groenzoom Berkel-Pijnacker, onderdeel van de groenblauwe slinger van Maassluis tot aan Ter Aar.

De dynamische gevel die rond het gebouw slingert vormt het decor voor de recreatieve zone en de doorgaande route daar dwars op.

De gevel is opgebouwd uit een reeks strekmetalen banden die op de hoek loskomen van het maaiveld en de houten puien van het kantoor laten zien.

Participatie

In een participatie-sessies met het hele personeel is goed gekeken naar het productieproces van het bedrijf. Hier volgden schema’s uit om de organisatie van het gebouw zo efficiënt mogelijk te maken. Voor bezoekers wordt via doorzichten een blik gegund op de productie.

Dynamiek

Het kantoor nestelt zich over drie verdiepingen in de hoek van het gebouw rondom een verborgen patio die veel ruimte en licht genereert in het interieur.

De gevel refereert aan de dynamiek van de wijze waarop de producten van Muller Beltex gebruikt worden.

Type project
Expertises

Mark Graafland
Rick van Vliet
Raimond Scheijen
Cristian de Bolster

Muller Beltex,
Pijnacker

Muller Beltex,
Pijnacker

Weis Vastgoedmanagement

Studio M4; Ralf Advokaat

Staton Bouw,
Werkendam

2018 – 2021

februari 2021

2022